Тиждень фізичної культури та спорту, який у цьому навчальному році проходив у межах кожного окремо взятого класу.

Не секрет, що спорт дуже корисний і не тільки для дорослих, а і для дітей. Дехто може сказати, що займатись спортом дітям не потрібно, адже вони ведуть дуже активний спосіб життя.

Проте , спорт допомагає дитині не тільки стати здоровішою та зміцнити імунітет, але й набратись впевненості, вольових якостей, навчитись дисципліні та взаємодії з однолітками. Займаючись спортом, дитина розширює свій кругозір, самовдосконалюється, формує корисні риси своєї індивідуальності, що в майбутньому допоможе здобути їй певних висот.

Заняття спортом покращують емоційний стан дитини. Спорт допомагає від психологічної перевтоми, покращує емоційни ... Читати далі

Категорія: Олімпіади/ Конкурси/ Змагання | Переглядів: 172 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 12.09.2020 | Коментарі (0)

Підведення підсумків шкільного етапу Конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення».

Категорія: Олімпіади/ Конкурси/ Змагання | Переглядів: 268 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 12.11.2019 | Коментарі (0)

Гра-квест з елементами спортивних естафет між учнями 6-их класів (Бубич О. М., Спачинська К.В.)

Категорія: Олімпіади/ Конкурси/ Змагання | Переглядів: 218 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 12.11.2019 | Коментарі (0)

Виступ «Перлинок» на районному огляді учасників художньої самодіяльності «Таланти твої, Україно!» з хореографічною композицією «Весняні квіти». МОЛОДЦІ!!!

Категорія: Олімпіади/ Конкурси/ Змагання | Переглядів: 237 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 05.05.2019 | Коментарі (0)

5 квітня у Ракошинській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено шкільний етап інтелектуально-розважального конкурсу «Найерудованіший четвертокласник-2019». У конкурсі взяло участь 17 кращих учнів-четвертокласників. У фіналі змагалися Макусій І. (ІІІ місце), Листофоров А. (ІІ місце), Олексюк Є. (І місце). Щиро вітаємо переможця і бажаємо достойної гри у районному етапі

Категорія: Олімпіади/ Конкурси/ Змагання | Переглядів: 328 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 06.04.2019 | Коментарі (0)

Сьогодні школа приймала гостей з нагоди проведення міжшкільного етапу конкурсу «Таланти твої, Україно!». Хочу подякувати вихованцям нашої школи - співакам, декламаторам, гумористам, акторам, танцюристам за гідне представлення програми школи на Конкурсі. Особлива вдячність керівникам гуртків за роботу та батькам, що сприяли декоруванню залу до огляду-конкурсу. Спасибі!!!

Категорія: Олімпіади/ Конкурси/ Змагання | Переглядів: 226 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 05.04.2019 | Коментарі (0)