Ми - є.

І будем!

Й Вітчизна наша з нами.

І.Багряний

Категорія: Свята | Переглядів: 176 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 16.02.2022 | Коментарі (0)

Святкували дітки прихід Святого Миколая театралізованим дійством- казкою «У пошуках чарівного посоха Миколая». (Гурток «Джерельце», керівник -Данкулинець А.І.) Радісні емоції, приємний настрій та святкова атмосфера вирували на святі.

Категорія: Свята | Переглядів: 120 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 18.12.2020 | Коментарі (0)

Музика – феноменальне явище. ЇЇ взаємодії з людиною надзвичайні. Мелодичні звуки творять чудо – в людині прокидається і перетворюється душа, змінюється стан, настрій. Музика панує над кожними емоціями, а емоції перемагають навіть фізичну біль.

З нагоди Міжнародного дня музики бажаємо , щоб у душі завжди звучала радісна і добра мелодія, щоб серце співало і ніколи не збивалася з ритму. Нехай музика дарує прекрасні емоції.

Завжди мажорного ладу, дзвінких і високих нот, мелодійної пісні. Нехай музика допомагає цінувати, любити і насолоджуватися.

Категорія: Свята | Переглядів: 132 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 01.10.2020 | Коментарі (0)

«Що ранку ясне сонечко так радісно нам світить
І щиро усміхаєтьсч нам осінь золота
Як справжня господиня закінчила роботу
І щедро так дарує нам усі свої дива»,- золоті осінні дива та піднесений емоційний настрій дарував сьогодні тандем учнів 5-А та Б класів разом зі своїми класними керівниками на Святі Осені

Категорія: Свята | Переглядів: 233 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 12.11.2019 | Коментарі (0)

Свято Останнього дзвоника у школі «Знімаємо кіно» з започаткуванням висаджування Алеї випускників та приєднанням до флешмобу «Ековипускний 2019». Вітаємо випускників, батьків, весь педагогічний колектив із закінченням навчального року. Безпечних канікул, захоплючої відпустки ВСІМ!!! До зустрічі у новому навчальному році!!!

Категорія: Свята | Переглядів: 230 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 05.06.2019 | Коментарі (0)

Сьогодні вся країна відзначає одне з найсамобутніших свят української культури – День вишиванки.Традиційно, цього дня всі охочі приходять на роботу або навчання в українській вишитій сорочці.
Школярики теж
долучитись до свята.

Категорія: Свята | Переглядів: 224 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 17.05.2019 | Коментарі (0)

Парад вишиванок з нагоди відзначення Дня вишиванки у школі.

Категорія: Свята | Переглядів: 236 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 17.05.2019 | Коментарі (0)

Розквітле писанкове дерево у школі є свідченням того, що великодні приготування все ще тривають.

Категорія: Свята | Переглядів: 236 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 02.05.2019 | Коментарі (0)

Вітання, побажання, вручення нагород, візит сороканіжок - шкільних років, викрадення ШКІЛЬНОГО ДЗВОНИКА, пригоди казкових СМУРФИКІВ, шкільний вальс, дуга чарівної веселки та подарунки від голови адміністрації - всі ці події відбувались на шкільному подвір'ї під час урочистої лінійки з нагоди свята ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА. Всіх учнів, особливо випускників, педагогів, батьків вітаємо зі святом ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА. Миру, добра і злагоди ВСІМ

Категорія: Свята | Переглядів: 187 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 28.05.2017 | Коментарі (0)