12.02.21 учні Ракошинської ЗОШ І-ІІІ ступенів були запрошені на презентацію книги відомого закарпатського письменника-земляка Семена Панька «Вибрані твори», яку організували історик-краєзнавець, дослідник творчості письменника Логойда Д. Д. та сільський бібліотекар Мовзер М. А.
Велике спасибі працівникам культури, які не дають забути підростаючому поколінню історію рідного села, спонукають до вивчення творчої спадщини нашого односельчанина Семена Панька.
|
Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день безпечного Інтернету.
Міжнародний день безпечного інтернету (Safer Internet Day) був заснований Єврокомісією у 2004 році й традиційно святкується у перший вівторок лютого.
З метою дослідження позитивних і негативних сторін Інтернету, засвоєння правил безпечної роботи у всесвітній мережі, сприянню обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та шляхи їх подолання, у закладі проведено ряд міроприємств, зокрема:
Відеоурок «Створюй, спілкуйся та поважай!»
...
Читати далі
|
Це Голокост – всього одне лиш слово,
Та його сенс – пекучий болі жар,
Вбивали всіх!.. старого і малого,
мало хто життя порятував.
Інформаційна хвилинка до дня пам‘яті жертв Голокосту. (7-А клас).
|
Такий новорічно-різдвяний настрій створюємо у школі та готуємось до зустрічі Миколая.
|
У рамках підтримання благодійної ініціативи педагогічний та учнівський колективи запрошують долучитися до щорічної традиційної акції "Турбота" з нагоди новорічно - різдвяних святкувань для учнів Гранітненської ЗОШ та військових 128 бригади з нагоди дня збройних сил України. Висловлюємо щирі сподівання що усі активно підтримають дану благодійну ініціативу, адже милосердя, співпереживання та доброта - це саме ті чесноти , які так необхідні людині у сучасному світі.
|
СНІД - найболючіша біда,
Бо гине молодь в світі!
А найстрашніше - помирають діти!
Ми хочемо, щоб із лиця Землі
Зникла оця чума проклята...
(Майстер - клас з виготовлення емблеми антиСНІДівського руху «Червону стрічку носять небайдужі».
|
Урок-застереження «ВІЛ/СНІД: ПЕРЕДБАЧИТИ, УНИКНУТИ, НЕ ЗАХВОРІТИ» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.
|
Дискусія з використанням інтерактивної гри «Фото фішка», де учні отримали інформацію з питань злоров‘я, наслідків ризикованої поведінки та обговорили важливі питання впливу оточення, моделей поведінки та здоров‘я сучасних підлітків.
|
Відеолекторій з елементами тренінгових вправ «Зупинимо насильство разом» до щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».
|
МИ ПАМ’ЯТАЄМО! МИ СИЛЬНІ!
ГОЛОДОМОР.
Його жертвами стали і ті, хто вижив у 1932–1933 роках. Бо мали забути, хто вони, ким були їхні предки, що мають зберегти для світу їхні нащадки. Мали забути, хто і за що їх вбивав.
Смерть і забуття – ціль Сталіна та його поплічників щодо українців.
Вона не досягнута. Українці вижили і не забули. Ми існуємо і пам’ятаємо. Ми існуємо, бо пам’ятаємо.
Пам’ятаємо про Голодомор.
(Фоторепортаж заходів до Дня вшанування пам‘яті жертв ГОЛОДОМОРУ).
| « 1 2 3 4 5 6 ... 10 11 » |