ШАНОВНІ  БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

З 23 квітня 2020 року Ви маєте можливість провести реєстрацію дитини на вступ до першого класу Ракошинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Як провести реєстрацію дитини для вступу до першого класу?

Крок1. Обрати школу;

Крок2. Підготувати фото або електронні копії:

• свідоцтва про народження або документа, що посвідчує особу дитини;
  • ідентифікаційного коду дитини;
  • довідки про місце реєстрації дитини
  • документа, що підтверджує місце проживання дитини (якщо воно відрізняється від місця реєстрації)

Крок3. Провести електронну реєстрацію дитини на вступу до першого класу (заповнити на сайті та надіслати електронну заявку)

Крок4. Впродовж 5-ти робочих днів Ваша заявка буде розглянута.

Крок5. Отримайте сповіщення про подальші дії щодо зарахування Вашої дитини у школу на вказану електронну пошту.

Щоб заповнити анкету перейдіть за посиланням

Заповнити анкету

Поширені питання

***

Питання. Хто має право на першочергове зарахування у школу?

Відповідь: Право на першочергове зарахування у школу перевіряється адміністратором

• Діти, місце проживання яких закріплене за територією обслуговування
  • Діти, які є братами та/або сестрами учнів цього закладу;

***

Питання: У скільки шкіл маю право пройти електронну реєстрацію на зарахування у перший клас?

Відповідь: У декілька шкіл. Проте у школу, яка обслуговує ваш будинок, вас зараховують першочергово, тоді, як у інші вибрані вами установи, ваша заявка буде розглядатися лише за наявності вільних місць.

Також будьте уважні, адже якщо одна школа підтвердить ваше зарахування, тоді заявки на зарахування у інші заклади будуть автоматично відхилені системою. У такому випадку відновити номер у черзі буде неможливо, тому вам доведеться повторно подавати електронну заявку.

***

Питання: Якщо я хочу, щоб моя дитина відвідувала школу, яка не відноситься до території нашого проживання?

Відповідь: Ви можете пройти електронну реєстрацію на зарахування у перший клас у будь-яку школу. У випадку, якщо дитина проживає не за місцем обслуговування школи, така заявка буде розглядатися відповідно до черги, але за наявності вільних місць (орієнтовно наприкінці червня).

Якщо у бажаній школі, відповідно до черги, буде вільне місце, ваша дитина буде навчатися у цьому закладі. Якщо ж вільного місця не буде, і не буде вільних місць у школі, яка закріплена за територією вашого проживання, у такому випадку вашій дитині запропонують третій варіант, де будуть вільні місця і яка буде наближена до території вашого проживання.

***

Питання: Якщо мені прийшло підтвердження про зарахування дитини у школу, але я передумав/змінилися обставини. Яким чином скасувати або змінити заявку?

Відповідь:Звернутися у ЦНАП або Управління освіти, молоді та спорту

***

Питання. Що буде, якщо батьки/законний представник не принесуть у школу необхідних документів впродовж визначеного терміну?

Відповідь: Така заявка буде відхилена. Батьки/законний представник зможуть повторно подати заявку на зарахування, яка опиниться у черзі під новим порядковим номером. Проте відновити попереднє місце у черзі буде неможливо.

***

Питання: Якщо я не маю електронної пошти/не вмію користуватися системою, як відбудеться процес зарахування моєї дитини у перший клас?

Відповідь: Звернутися у ЦНАП або Управління освіти, молоді та спорту

***

Питання: Чи захищені дані моєї дитини у системі?

Відповідь: Так, усі дані захищені. Дані усіх дітей можуть переглядати лише адміністратори школи та управління освіти, молоді та спорту. Інші батьки або сторонні особи доступу до перегляду даних вашої дитини не мають.

***

У вас залишилися запитання щодо електронної реєстрації вашої дитини у школу?

Пишіть нам на електронну пошту:  sch_rakoshyno1@meta.ua