А українська вишиванка — диво,

У ній народу код, його душі.

І кожному в ній зручно і красиво,

Вдягнути ж вишиванку поспіши.

І гордо йди у ній по цілім світі,

Та мовою своєю розмовляй!

І хай сміється сонечко в зеніті —

Ти рідного свого не забувай!

Так відзначали День вишиванки у закладі.

(Тематичні заходи по класах, квест-заходи, конкурс «Ековишиванка» та фотосесія).

Категорія: Події | Переглядів: 128 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 21.05.2021 | Коментарі (0)

21 травня 2021 року у закладі проведено Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому». (Фоторепортаж проведених заходів).

Категорія: Події | Переглядів: 137 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 21.05.2021 | Коментарі (0)

Триває профорієнтаційна робота у закладі.

Категорія: Події | Переглядів: 129 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 18.05.2021 | Коментарі (0)

Компанія VENCON розпочинає конкурс для українських студентів та учнів України з видачі гранту на навчання в розмірі 12 000 гривень. Наша мета: формування екологічної культури серед учнів та студентів України. ПРИЗОВІ МІСЦЯ До участі у конкурсі запрошуються студенти та учні українських навчальних закладів будь-яких форм навчання. Буде три призових місця, за які переможець отримує одноразову стипендію:

УМОВИ УЧАСТІ: Учасник повинен бути громадянином України, учнем 10-11 класу або студентом українського ВНЗ. Учасник повинен написати статтю на будь-яку з обраних тем (див. нижче) згідно вимогам: - об’єм статті — від 300 до 700 слів; - унікальність статті (згідно сервісу перевірки на плагіат) має бути 100%; - робота виконується у Google Documents; - ... Читати далі

Категорія: Оголошення | Переглядів: 186 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 12.05.2021 | Коментарі (0)

11.05.2021 р. у Ракошинській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся День цивільного захисту. Протягом дня було проведено тематичні бесіди, практичні заняття, естафети тощо. У результаті учні навчилися грамотно і чітко діяти у разі виникнення пожежі

Категорія: Події | Переглядів: 113 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 11.05.2021 | Коментарі (0)

Єдиний урок класного керівника - УРОК ЗВИТЯГИ до Дня пам‘яті та примирення ,

Дня Перемоги над нацизмом у Європі.

Категорія: Події | Переглядів: 127 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 07.05.2021 | Коментарі (0)

Покладання квітів до підніжжя Невідомому Солдату та перегляд тематичної книжкової полиці у сільській бібліотеці. Дякуємо за цікаву та змістовну розповідь Маріі Андріївні.

Категорія: Події | Переглядів: 112 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 07.05.2021 | Коментарі (0)

Свято-виставка ПИСАНОК та великодніх композицій!

Ось що сказав про українську писанку Михайло Стельмах: «Народ живе красою, уміє не лише створити, а й обезсмертити себе у прекрасному. Стільки стрілося в писанці! Казка, пісня, бувальщина, материнська колискова й росяна стежка дитинства, вінок першого кохання й дужість повноліття, мудрість старості і присмак вічності у присмерку вечірнього неба. З радістю — смуток, з усмішкою — надія. Добирайте, осмислюйте, повертайте скарби народові, котрий примножить їх знову і знову”

Щира вдячність організаторам та учасникам виставки, що намагались створити передвеликодній настрій. З прийдешніми Великодніми святами ВСІХ!

Категорія: Події | Переглядів: 114 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 28.04.2021 | Коментарі (0)

Традиційно в Ракошинській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводиться розважально-інтелектуальний конкурс «Найерудованіший четвертокласник». Цього року в конкурсі брало участь 9 учнів. У фінал пройшли Пацьо В. (4-А), Гонак Д. (4-Б), Яцина Ю. (4-А). Найерудованішим четвертокласником 2021 року став Пацьо В. Вітаємо переможця.

Категорія: Події | Переглядів: 137 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 27.04.2021 | Коментарі (0)

Продовжуємо роботу з благоустрою території школи

Категорія: Події | Переглядів: 121 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 23.03.2021 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 21 22 »