День партизанської слави

Пам‘ять .... вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, тих речей, які зберігають колишні партизани, і не дає потьмяніти жодній героїчній сторінці перемоги над фашизмом. А молоде покоління про їхні бойові подвиги, їхнє героїчне життя може дізнатись із розповідей, кінофільмів, творів художньої літератури. Саме це послужило мотивацією для проведення заняття дискусійного клубу «Цей день в історії Украіни: 22 вересня - День партизанської слави». У ході заняття працювали три групи -історики, архівісти та кореспонденти. Висновок із заняття у всіх трьох груп був один «»Батьківщину люблять не за те, що вона велика, а за те, що вона своя».

Переглядів: 221 | Додав: Nikolay_Lexx | Теги: Ракошино, Ракошинська школа, школа | Рейтинг: 0.0/0