День Знань

День Знань, свято Першого Дзвоника - святкувати, ...... розпочинати урочистою лінійкою ....... чи взагалі без урочистостей та пишних святкувань? ???? Багато коментарів виникало особливо в цей час.... звичайно, різні люди - різні думки. У нашій школі сьогодні відбулась УРОЧИСТА ЛІНІЙКА з нагоди даного свята. Проведена була вона з елементами квесту, оскільки мультяшний герой - Бос Молокосос уявив собі , що є головним у школі та присвоїв собі ключик від Країни Знань. В результаті, учні змушені були виконати ряд завдань, внаслідок чого, склали із пазлів карту Країни Знань та вибороли ключик, який вручили директору школи. Мирослава Миколаївна передала цей ключик урочисто першокласникам. А Казкові герої - Губка Боб та Патрік продемонстрували першокласникам як саме треба збиратись до школи, а які речі не слід носити до школи, що викликало неабиякий сміх у дітлахів. Діти мали змогу навіть скористатись кольоровим парашутом та погратися під ним. Закінчилось свято колоритним дійством - шкільним ярмарком , де охочі могли придбати всілякий крам- для учнів, батьків, вчителів - Бочку розуму, пуд таланту, глечики кмітливості, підкову на щастя, мішки витримки, терпіння. В результаті на ярмарку усі учні школи створили емблему до 45 річного ювілею школи із дитячих долоньок, що символізують велику шкільну родину у вигляді сердечка. Звук дзвінка, що лунав традиційно від першокласників , покликав усіх за парти до уроків. У добру та щасливу путь, дорогі учні!!! Удачного старту усім педагогам!!!! ( Судячи із емоцій учнів, батьків, педагогів - ніхто НЕ НУДЬГУВАВ).

Переглядів: 237 | Додав: Nikolay_Lexx | Теги: Ракошинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, школа, Ракошино | Рейтинг: 0.0/0