Інтелектуально-розважальна гра «Згадати ВСЕ...»

День спогадів з ДИТИНСВА... інтелектуально-розважальна гра за участю команд 8-9 класів між хлопцями та дівчатами «Згадати ВСЕ...»Організатори гри - учні 8-А класу , ідейний натхненник та керівник - Спачинська К.В.(Креативний та талановитий педагог-організатор школи). У ході гри учні мали можливість позмагатись у ерудованості та кмітливості з різних питань, пригадати цікаві моменти дитинства та переглянути цікаве відео з фрагментів дитинства. Веселий сміх, позитивні емоції, з користю проведений час - ось найвища оцінка свята. І головне, команда ДІВЧАТ вкотре довела, що жіноча половина людства - сильніша ... але ж без чоловічої половинки - нам, жінкам, НІЯК!!!

Переглядів: 255 | Додав: Nikolay_Lexx | Теги: Ракошино, школа, Ракошинська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Рейтинг: 0.0/0