«Наркотики... ціна життя»

Сьогодні у школі за участі Мартин О. - інспектора зв‘язків з громадськістю, лейтенанта поліції управління в Закарпатській області, Кучернюк Я. - старшого інспектора поліції, Лані В. Ю. - головного лікаря ЦПМСД, Коштури В.О. - сільського голови та заступника сільського голови - Логойда Т. І. проведено профілактичну бесіду з учнями 7-11 класів «Наркотики... ціна життя». У ході інтерактивного заняття учні школи мали змогу переглянути соціальні відеоролики про згубний вплив наркотиків на особистість, проаналізувати статистичні дані по Україні про вживання наркотиків учнями, починаючи вже з п‘ятого класу, стали слухачами міні-лекціі про вплив наркотиків на організм людини та кримінальну відповідальність за поширення, збут наркотичних речовин. Під час зустрічі в учнів та педагогів виникло ряд запитань, на які змогли отримати вичерпні відповіді. Хочеться щиро сподіватись, що сьогоднішня зустріч стане інформаційно- застережливою для слухачів і усі присутні зроблять розумні висновки щодо власного способу життя. Висловлюємо вдячність ініціаторам та організаторам інтерактивного уроку за актуальну тему для обговорення з вихованцями.

Переглядів: 256 | Додав: Nikolay_Lexx | Теги: Ракошинська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Рейтинг: 0.0/0