«Повертайся живим!»

Події, що відбуваються на сході України, нікого не залишають байдужим. Участь у благодійницьких акціях у нашому закладі справа звична. Педагогічний та учнівський колектив днями приєднались до Благодійної акціі з нагоди Дня збройних сил та у рамках проєкту «Повертайся живим!»

Особливий подарунок – листи та дитячі малюнки від учнів школи для воїнів 128 бригади з подяками за мужність і захист, побажаннями миру й скорішого щасливого повернення додому.

Дорогі наші захисники України! Ми вдячні вам за мужність, силу, витривалість, патріотизм. За те, що ви ціною свого здоров'я та життя бороните кордони України та захищаєте її інтереси, твердо тримаєте позиції та відбиваєте напади ворогів, щоб ми могли жити в затишних оселях та працювати.

Категорія: Події | Переглядів: 211 | Додав: Nikolay_Lexx | Рейтинг: 5.0/1