Робота навчального закладу з 11.01.- 24.01.2021 року

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА УЧНІ!

Дистанційне навчаня

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SAES-COV-2”, про організований початок ІІ семестру 2020/2021 навчального року з 11.01.2021р., у зв’язку із обмежувальними заходами, що вводяться в Україні з 08.01.2021 по 24.01.2021 року навчання учнів школи відбуватиметься в онлайн-режимі (дистанційне навчання).

З метою забезпечення та виконання навчальних планів, освітніх програм у 2020-2021 навчальному році педагогічний колектив школи, на засіданні педагогічної ради, ухвалив відповідне рішення про використання різних форм дистанційних комунікацій між учасниками освітнього процесу на час карантину.

Дистанційне навчання, самостійна робота учнів буде здійснюватись завдяки використанню всіх технічних та інформаційних засобів і електронної пошти, соціальних мереж, засобів он-лайн зв’язку.

Для зворотного зв’язку та індивідуальних консультацій учнів з учителями предметниками просимо використовувати мобільні телефони, ПК (персональні комп’ютери), планшети, ноутбуки-лептопи, email та інші засоби онлайн-комунікації.

Бажаємо успіхів у дистанційному навчанні. Збережемо здоров'я наших дітей!

Адміністрація школи!

Категорія: Оголошення | Переглядів: 207 | Додав: Nikolay_Lexx | Рейтинг: 5.0/1