Розпорядок роботи школи на час карантину

Для завантаження натисніть на посилання

Наказ № 12 Г

Наказ № 20 О

ВІДДІЛ ОСВІТИ

МУКАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

РАКОШИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

МУКАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

с. Ракошино

11.03.2020 №12-АГ

Про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу

НАКАЗУЮ:

1.Призупинити навчально-виховний процес з 12 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року в навчальному закладі.

Термін виконання: з 12.03.2020 по 03 квітня 2020 року.

Відповідальна: В.о. директора школи,ЗДНВР Кельман О.Д.

2. Педагогічному колективу школи:

2.1. вжити заходи щодо освоєння в повному обсязі змісту навчальних предметів за організації дистанційного навчання.

Відповідальна: В.о. директора школи,ЗДНВР Кельман О.Д.

3. Централізованій бухгалтерії відділу освіти Мукачівської РДА оплату працівників навчального закладу під час часткового призупинення навчально-виховного процесу здійснювати відповідно до діючого законодавства.

Відповідальна: В.о. директора школи,ЗДНВР Кельман О.Д.

2. Відповідальність за виконання даного наказу покласти на заступника директора з НВР Кельман О.Д..

3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

В.о. директора школи,ЗДНВР О.Д.КЕЛЬМАН

ВІДДІЛ ОСВІТИ

МУКАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

РАКОШИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

МУКАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

с. Ракошино

11.03.2020 № 20-О

Про дистанційну роботу педагогічного колективу закладу освіти

Відповідно до наказу відділу освіти від 11.03.2020 року № «Про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах району», Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211, листа МОН України №1/9-154 про заборону проведення масових заходів і впровадження карантину у всіх закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної, фахової перед вищої, вищої, післядипломної освіти незалежно від форм власності та сфери управління та з метою збереження життя і доров’я кожного громадянина України

НАКАЗУЮ:

1.На період карантину перевести педагогічний колектив школи на дистанційну форму роботи, що дозволяє працівникам виконувати свою роботу вдома.

Термін виконання: з 12.03.2020 - на період карантину 2020 року.

Відповідальна: В.о. директора школи,ЗДНВР Кельман О.Д.

2. Затвердити гнучкий графік роботи педагогічних працівників відповідно до Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 04 жовтня 2006 року №359.

Термін виконання: з 12.03.2020 - на період карантину 2020 року.

Відповідальна: В.о. директора школи,ЗДНВР Кельман О.Д.

3. Педагогічному колективу школи:

3.1. Виконання освітніх програм здійснювати шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладу освіти її здобувачами.

Відповідальна: В.о. директора школи,ЗДНВР Кельман О.Д.

3.2.Згідно розкладу уроків здійснювати дистанційну комунікацію з учнями через мережу Viber, Facebook або хмарні середовища.

Відповідальна: В.о. директора школи,ЗДНВР Кельман О.Д.

3.3. Систематично здійснювати організаційно-методичну роботу.

Відповідальна: В.о. директора школи,ЗДНВР Кельман О.Д.

3.4.Розробити індивідуальні плани самоосвіти.

Відповідальна: В.о. директора школи,ЗДНВР Кельман О.Д.

3.5. Звітування про реалізацію індивідуального плану самоосвіти здійснювати щотижнево у п’ятницю до 1530 на електронну пошту школи або спільну папку вчителів школи на Googl диску.

4. Завгоспу школи:

4.1. Посилити контроль за санітарно-профілактичними заходами у навчальному закладі .

Термін виконання: Період карантину 2020 року.

Відповідальна: Загосп Кириленко С.Б.

4.2. Забезпечити належні санітарно-епідемічні умови для роботи технічного персоналу школи.

Термін виконання: Період карантину 2020 року.

Відповідальна: Загосп Кириленко С.Б.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

В.о. директора школи,ЗДНВР О.Д.КЕЛЬМАН

Категорія: Документи | Переглядів: 362 | Додав: Nikolay_Lexx | Рейтинг: 5.0/1