Тим, хто у боротьбі за волю і кращу долю України не дожив сьогоднішнього дня

Тим, хто у боротьбі за волю і кращу долю України не дожив сьогоднішнього дня, спить у незнанних могилах; цвіту нашого народу, його славним синам і донькам, які у розквіті сил віддали своє життя.... Сьогодні у скорботі учні школи схилили низько голови перед пам‘яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час . Учні 9-их класів організували проведення круглого столу «У нашій пам’яті вони назавжди залишились...» під керівництвом Федорчук О. В. Та взяли участь у майстер-класі з виготовлення янголів пам’яті, створивши з них панно «Янголи небесної сотні».Тим, хто у боротьбі за волю і кращу долю України не дожив сьогоднішнього дня, спить у незнанних могилах; цвіту нашого народу, його славним синам і донькам, які у розквіті сил віддали своє життя.... Сьогодні у скорботі учні школи схилили низько голови перед пам‘яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час . Учні 9-их класів організували проведення круглого столу «У нашій пам’яті вони назавжди залишились...» під керівництвом Федорчук О. В. Та взяли участь у майстер-класі з виготовлення янголів пам’яті, створивши з них панно «Янголи небесної сотні».

Переглядів: 264 | Додав: Nikolay_Lexx | Теги: Ракошино, Круглий стіл, школа | Рейтинг: 0.0/0