31 рік розділяє нас від страшної трагедії 26 квітня 1986 року, наслідків якої, як це не прикро, вистачить на ціле століття. 90 Херосім – так розцінюється Чорнобильська катастрофа. Ось уже 31 рік дзвони Чорнобиля стукають у наші серця. Змушують нас зупинитись і озирнутись у страшний 1986 .
Ця страшна трагедія спонукала учнів школи до проведення круглого столу «І біль, і смуток, і скорбота…» У ході заходу учні представили результати проекту «Цей день в історії…», над яким працювали різні вікові групи: історики, дослідники, літературознавці, хронологи, мистецтвознавці, кореспонденти.
Вони намагались подати Чорнобильську трагедію з різних сторін.
Цікавими видались представлення роботи мистецтвознавців: інс ... Читати далі

Категорія: Події | Переглядів: 180 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 28.04.2017 | Коментарі (0)

28.04. у Ракошинській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов "День цивільного захисту". З метою практичної перевірки готовності школи до проведення ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу при виникненні надзвичайних ситуацій, була здійснена евакуація учнів та вчителів. Також були проведені цікаві вікторини, конкурси, презентації, перегляд тематичних фільмів. Протягом дня проходили естафети між учнями школи з різних видів спорту. Учні та вчителі мали змогу отримати першу невідкладну допомогу при різноманітних травмах, побувавши на майстер-класі у медичної сестри. Підсумки Дня ЦЗ було підведено на шкільній лінійці.

Категорія: Події | Переглядів: 186 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 28.04.2017 | Коментарі (0)