Переглядів: 234 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 15.04.2018 | Коментарі (0)

Eчні нашої школи взяли участь у огляді-конкурсі художньої самодіяльності "Таланти твої, Україно!". Представили свої номери ансамблі "Смерічка" та "Калинонька", представлено гумористичний номер, авторський вірш, Молитву за Україну та виступ драматичного гуртка "Джерело" з інсценізацією казки "Чарівна квітка для мами". Всі учасники виступили вдало, чим намагалися створити гарне свято для всіх гостей нашої школи, адже приймали ще шість шкіл нашого методичного куща. Сподіваємось, що зуміли викликати у всх позитивні емоції, створити приємну атмосферу та просто хороший настрій від візиту до нашої школи. Особливу вдячність хочеться висловити батькам учнів школи за надану допомогу у придбанні костюмів для діток. ВЕЛИКЕ СЕРДЕЧНЕ СПАСИБІ за ВАШУ ПІДТРИМКУ!!!

... Читати далі

Переглядів: 224 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 15.04.2018 | Коментарі (0)