Нетрадиційне свято-квест відбулось сьогодні в школі до Дня Знань, де мультиплікаційні герої- Фіксики лагодили годинник, що мав дати команду Дзвонику, скликати всіх на перший урок. Щоб полагодити годинник, необхідно було пройти ряд випробувань учням, батькам та педагогам. Проблему вирішили, годинник полагодили спільними зусиллями та завели символічним ключем за допомогою чарівних слів. Усі веселі, життєрадісні прямували зі свята у просторі та світлі класи, де розпочали Новий навчальний рік першим уроком класного керівника. Успіхів у навчанні, шановні учні, натхнення педагогам, мудрості та витримки батькам у Новому навчальному році!!!

Категорія: Події | Переглядів: 233 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 03.09.2019 | Коментарі (0)