Заходи, проведені у Ракошинській ЗОШ I-III ступенів до Дня української писемности та мови. Диктант національної єдності 2019: учителі та учні школи долучились до Всеукраїнського диктанту, перевіривши свої знання та грамотність з рідної мови. Виховний захід до Дня української писемности та мови (підготували учні 10-х класів та вчитель української мови та літератури Товт М.М.), на якому учні пізнали історію виникнення українського письма. Перший етап знавців української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь учні 5-11 класів.

Категорія: Події | Переглядів: 249 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 12.11.2019 | Коментарі (0)

Виховний захід до Дня української писемности та мови за участі учнів 10 класів та Товт М.М.

Категорія: Події | Переглядів: 200 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 12.11.2019 | Коментарі (0)

Підведення підсумків шкільного етапу Конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення».

Категорія: Олімпіади/ Конкурси/ Змагання | Переглядів: 273 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 12.11.2019 | Коментарі (0)

Підведення підсумків Акції Благодійності від учнів школи для одиноких та престарілих осіб Будинку Червоного хреста у селі Ракошино. Велике СПАСИБІ учням та батькам, які долучилися до даної Акції. Звичайно, це маленька справа, але зроблена щиро з повагою.

Категорія: Події | Переглядів: 194 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 12.11.2019 | Коментарі (0)

«Що ранку ясне сонечко так радісно нам світить
І щиро усміхаєтьсч нам осінь золота
Як справжня господиня закінчила роботу
І щедро так дарує нам усі свої дива»,- золоті осінні дива та піднесений емоційний настрій дарував сьогодні тандем учнів 5-А та Б класів разом зі своїми класними керівниками на Святі Осені

Категорія: Свята | Переглядів: 236 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 12.11.2019 | Коментарі (0)

Гра-квест з елементами спортивних естафет між учнями 6-их класів (Бубич О. М., Спачинська К.В.)

Категорія: Олімпіади/ Конкурси/ Змагання | Переглядів: 224 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 12.11.2019 | Коментарі (0)

Перегляд запису першого Всеукраїнського уроку мужності з Героєм України Ігорем Гордійчуком , у рамках відзначення Дня захисника України.

Категорія: Події | Переглядів: 205 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 12.11.2019 | Коментарі (0)

Усе це бачиш, усе це відчуваєш, бо у казці осінній живеш. Дарунки осені приймаєш і в серці з радістю несеш. (Н. Красоткіна) - це девіз сьогоднішньої шкільної виставки «Осінь -фест 2019» за участі учнів 1-6 класів.

Категорія: Події | Переглядів: 211 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 12.11.2019 | Коментарі (0)

Найкращі вітання з нагоди Дня працівників освіти для дружнього, прекрасного, креативного колективу колег-педагогів! Здоров‘я, родинного затишку та тепла, розумних та вихованих учнів, вдячних батьків, терпіння , мудрості та виваженості у своїх рішеннях на весь навчальний рік. Зі святом, дорогі КОЛЕГИ!!!

Категорія: Вітання | Переглядів: 226 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 12.11.2019 | Коментарі (0)

Cвяткове вітальне РАНКОВЕ КОЛО від випускників з нагоди Дня працівників освіти. Спасибі за тепле, щире та креативне вітання!!!

Категорія: Події | Переглядів: 248 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 12.11.2019 | Коментарі (0)

Європейський день мов- свято, що відзначається 26 вересня. Ракошинська ЗОШ І-ІІІ ступенів також долучилася до відзначення цього дня,проведенням квесту та створенням проекту «Знавці європейських мов». Основна мета-заохочення вивчення мов як у школах, так протягом усього життя людини... The European Day of Languahes(EDL) is celebrated across Europe on the 26th of September every year. It aims to promote the rich linguistic diversity of Europe and raise awareness of the importance of lifelong language learning for everyone.

Категорія: Події | Переглядів: 199 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 12.11.2019 | Коментарі (0)