У рамках підтримання благодійної ініціативи педагогічний та учнівський колективи запрошують долучитися до щорічної традиційної акції "Турбота"  з нагоди новорічно - різдвяних святкувань для учнів Гранітненської ЗОШ та військових 128 бригади з нагоди дня збройних сил України. Висловлюємо щирі сподівання що усі активно підтримають дану благодійну ініціативу, адже милосердя, співпереживання та доброта - це саме ті чесноти , які так необхідні людині у сучасному світі.

Категорія: Події | Переглядів: 142 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 02.12.2020 | Коментарі (0)

СНІД - найболючіша біда,

Бо гине молодь в світі!

А найстрашніше - помирають діти!

Ми хочемо, щоб із лиця Землі

Зникла оця чума проклята...

(Майстер - клас з виготовлення емблеми антиСНІДівського руху «Червону стрічку носять небайдужі».

Категорія: Події | Переглядів: 134 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 02.12.2020 | Коментарі (0)

Урок-застереження «ВІЛ/СНІД: ПЕРЕДБАЧИТИ, УНИКНУТИ, НЕ ЗАХВОРІТИ» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Категорія: Події | Переглядів: 143 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 02.12.2020 | Коментарі (0)

Дискусія з використанням інтерактивної гри «Фото фішка», де учні отримали інформацію з питань злоров‘я, наслідків ризикованої поведінки та обговорили важливі питання впливу оточення, моделей поведінки та здоров‘я сучасних підлітків.

Категорія: Події | Переглядів: 138 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 02.12.2020 | Коментарі (0)