Компанія VENCON розпочинає конкурс для українських студентів та учнів України з видачі гранту на навчання в розмірі 12 000 гривень. Наша мета: формування екологічної культури серед учнів та студентів України. ПРИЗОВІ МІСЦЯ До участі у конкурсі запрошуються студенти та учні українських навчальних закладів будь-яких форм навчання. Буде три призових місця, за які переможець отримує одноразову стипендію:

УМОВИ УЧАСТІ: Учасник повинен бути громадянином України, учнем 10-11 класу або студентом українського ВНЗ. Учасник повинен написати статтю на будь-яку з обраних тем (див. нижче) згідно вимогам: - об’єм статті — від 300 до 700 слів; - унікальність статті (згідно сервісу перевірки на плагіат) має бути 100%; - робота виконується у Google Documents; - ... Читати далі

Категорія: Оголошення | Переглядів: 187 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 12.05.2021 | Коментарі (0)