День українського козацтва

До Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці – у школі з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприянню подальшому зміцненню патріотичного духу було проведено ряд заходів, серед яких козацький дайджест у 5-А класі. (Класний керівник - Симочко В.В.) Учасники дійства змагались у інтелектуальних конкурсах, вікторині, проводили козацькі забави.

Учні, хоч і заочно, але з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України сил і здоров’я, щастя і благополуччя, мужності і стійкості, що висловлювали на долоньках та складали до імпровізованого сердечка. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає!

Категорія: Події | Переглядів: 102 | Додав: Nikolay_Lexx | Рейтинг: 5.0/1