Участь учнів у обласній спартакіаді з легкої атлетики "Повір у себе" серед дітей-інвалідів, що проводиться щорічно з метою підтримки цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільстві.

Категорія: Події | Переглядів: 110 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 13.10.2021 | Коментарі (0)

До Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці – у школі з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприянню подальшому зміцненню патріотичного духу було проведено ряд заходів, серед яких козацький дайджест у 5-А класі. (Класний керівник - Симочко В.В.) Учасники дійства змагались у інтелектуальних конкурсах, вікторині, проводили козацькі забави.

Учні, хоч і заочно, але з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України сил і здоров’я, щастя і благополуччя, мужності і стійкості, що висловлювали на долоньках та складали до імпровізованого сердечка. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди пере ... Читати далі

Категорія: Події | Переглядів: 103 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 13.10.2021 | Коментарі (0)