Милосердя

Милосердя є ознакою людяності. Сьогоднішній світ переповнений жорстокістю і ненавистю, тому милосердя і доброта в ньому цінуються понад усе. Наше суспільство дійшло до того, що наявність цих якостей у людей – велика рідкість.

Це, насамперед, вміння ставитися до проблем інших зі співчуттям, при цьому абсолютно неважливо, знайома перед вами людина або ж зовсім стороння.

Милосердя може проявлятися навіть стосовно свого ворога в надії на примирення, це почуття, що об’єднує в собі відразу кілька найважливіших якостей – безкорисливість, щирість, доброту, що підкріплені відповідними вчинками.

(Традиційна Акція учнів школи по збору продуктів, миючих засобів, засобів гігієни для мешканців притулку Червоного Хреста у нашому селі).

Нехай МАЛЕНЬКА, проте ДОБРА справа!!!

Категорія: Події | Переглядів: 158 | Додав: Nikolay_Lexx | Рейтинг: 5.0/1