29 вересня в Україні та світі відзначають 80-ті роковини страшної трагедії, яка відбулася у Бабиному Яру. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. Та про неї потрібно пам’ятати, адже саме так ми зможемо вшанувати пам’ять мільйонів жертв Голокосту.

(Інформаційно- пізнавальна хвилинка для старшокласників.)

Категорія: Події | Переглядів: 115 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 30.09.2021 | Коментарі (0)

Булінг (цькування) – тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого середовища. Попередити булінг можна тільки у разі спільної роботи педагогів, батьків і всіх дорослих, які причетні до виховання дітей.

(Інтерактивна акція з елементами діагностики «ЗУПИНИМО БУЛІНГ - РАЗОМ!; психологічне дослідження рівня вербальної та фізичної агресії серед учнів 9-10 класів за методикою «Агресивна поведінка», проведені у рамках тижня протидіі булінгу, що проходив з 27 по 30 вересня у школі)

Категорія: Події | Переглядів: 96 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 30.09.2021 | Коментарі (0)

Навчально- ігрові та розвивальні заняття ГПД у рамках тематичного періоду Основ безпеки життєдіяльності «Щоб не трапилось біди, пам’ятай про це завжди!». Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

Метою проведених заходів є розширення знань дітей про безпечну поведінку на дорогах, розвиток вмінь і навичок свідомо дотримуватися Правил дорожнього руху, виховання поваги до встановлених правил і бажання їх знати та виконувати. Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху. Будьмо завжди обер ... Читати далі

Категорія: Події | Переглядів: 98 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 29.09.2021 | Коментарі (0)

З користю проведена профорієнтаційна година для випускників нашого закладу представниками МДУ.

Категорія: Події | Переглядів: 94 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 22.09.2021 | Коментарі (0)

Категорія: Події | Переглядів: 139 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 21.09.2021 | Коментарі (0)

А українська вишиванка — диво,

У ній народу код, його душі.

І кожному в ній зручно і красиво,

Вдягнути ж вишиванку поспіши.

І гордо йди у ній по цілім світі,

Та мовою своєю розмовляй!

І хай сміється сонечко в зеніті —

Ти рідного свого не забувай!

Так відзначали День вишиванки у закладі.

(Тематичні заходи по класах, квест-заходи, конкурс «Ековишиванка» та фотосесія).

Категорія: Події | Переглядів: 128 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 21.05.2021 | Коментарі (0)

21 травня 2021 року у закладі проведено Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому». (Фоторепортаж проведених заходів).

Категорія: Події | Переглядів: 137 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 21.05.2021 | Коментарі (0)

Триває профорієнтаційна робота у закладі.

Категорія: Події | Переглядів: 129 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 18.05.2021 | Коментарі (0)

11.05.2021 р. у Ракошинській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся День цивільного захисту. Протягом дня було проведено тематичні бесіди, практичні заняття, естафети тощо. У результаті учні навчилися грамотно і чітко діяти у разі виникнення пожежі

Категорія: Події | Переглядів: 113 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 11.05.2021 | Коментарі (0)

Єдиний урок класного керівника - УРОК ЗВИТЯГИ до Дня пам‘яті та примирення ,

Дня Перемоги над нацизмом у Європі.

Категорія: Події | Переглядів: 127 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 07.05.2021 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 10 11 »