Покладання квітів до підніжжя Невідомому Солдату та перегляд тематичної книжкової полиці у сільській бібліотеці. Дякуємо за цікаву та змістовну розповідь Маріі Андріївні.

Категорія: Події | Переглядів: 112 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 07.05.2021 | Коментарі (0)

Свято-виставка ПИСАНОК та великодніх композицій!

Ось що сказав про українську писанку Михайло Стельмах: «Народ живе красою, уміє не лише створити, а й обезсмертити себе у прекрасному. Стільки стрілося в писанці! Казка, пісня, бувальщина, материнська колискова й росяна стежка дитинства, вінок першого кохання й дужість повноліття, мудрість старості і присмак вічності у присмерку вечірнього неба. З радістю — смуток, з усмішкою — надія. Добирайте, осмислюйте, повертайте скарби народові, котрий примножить їх знову і знову”

Щира вдячність організаторам та учасникам виставки, що намагались створити передвеликодній настрій. З прийдешніми Великодніми святами ВСІХ!

Категорія: Події | Переглядів: 114 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 28.04.2021 | Коментарі (0)

Традиційно в Ракошинській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводиться розважально-інтелектуальний конкурс «Найерудованіший четвертокласник». Цього року в конкурсі брало участь 9 учнів. У фінал пройшли Пацьо В. (4-А), Гонак Д. (4-Б), Яцина Ю. (4-А). Найерудованішим четвертокласником 2021 року став Пацьо В. Вітаємо переможця.

Категорія: Події | Переглядів: 137 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 27.04.2021 | Коментарі (0)

Продовжуємо роботу з благоустрою території школи

Категорія: Події | Переглядів: 121 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 23.03.2021 | Коментарі (0)

Кипить робота на території школи

Категорія: Події | Переглядів: 139 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 19.03.2021 | Коментарі (0)

18.03.2021 року відбулося засідання атестаційної комісії І рівня при Ракошинській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Категорія: Події | Переглядів: 164 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 18.03.2021 | Коментарі (0)

Створення лепбуку та інсталяціі (інсталяція - форма сучасного мистецтва, що представляє собою просторову композицію, створену з різних готових матеріалів і форм і являє собою художнє ціле) до вшанування пам‘яті Героїв Небесної Сотні «ПАМ‘ЯТАЄМО!» пройшло успішно.

Категорія: Події | Переглядів: 153 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 23.02.2021 | Коментарі (0)

Світова спільнота 21 лютого відзначає Міжнародний день рідної мови.

Свято було встановлено у листопаді 1999 року на сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

Історія свята, на жаль, має трагічний початок. 21 лютого 1952 року у Бангладеш (Східний Пакистан) пакистанська влада жорстоко придушила мітингувальників (це були переважно студенти), які висловлювали протест проти урядової заборони на використання в країні своєї рідної – бенгальської, мови. Після проголошення незалежності Бангладеш у 1971 році цей день відзначають в країні як день мучеників, вшановуючи пам’ять загиблих за рідну мову. Саме за пропозицією цієї країни ЮНЕСКО проголосило 21 лютого Міжнародним днем рідної мови.

... Читати далі
Категорія: Події | Переглядів: 136 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 23.02.2021 | Коментарі (0)

.Кожен день боротьби – від осені 2013-го до лютого 2014-го – не був марним. І як би не було складно, ми не зневіримося і не відступимося від ідеалів та принципів, які відстоювали на Майдані. Вічна слава Героям! Повага кожному, хто боровся і бореться за гідність і майбутнє України, хто допомагав тоді і підтримує сьогодні патріотів української держави!!!

(Тематичні заходи до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні).

Категорія: Події | Переглядів: 119 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 19.02.2021 | Коментарі (0)

Профорієнтаційна робота у закладі, проведена Об‘єднаним міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки (ОТМЦК та СП) з випускниками школи.

Категорія: Події | Переглядів: 142 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 16.02.2021 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 10 11 »