Засідання «Школи педагогічної майстерності», секція вчителів фізики

28 березня на базі нашої школи пройшло засідання "Школи педагогічної майстерності", секція вителів фізики. Методичний супровід семінару здійснила методист управління освіти Мукачівської РДА - Тулюк О.І.

У ході семінару учасники мали змогу підвищити власну професійну компетентншсть, обмінятися досвідом роботи з колегами, відшукати найефективніші прийоми і методи, що забезпечують високу активність учнів в навчанні, їх самостійність в пізнавальній діяльності, є засобом розвитку пізнавальних здібностей дітей.

Педагоги  ознайомилися з досвідом роботи «Школа розвитку життєво компетентної особистості », який презентувала заступник директора з навчально-виховної роботи Ракошинської ЗОШ І-ІІІ ст.- Кельман Оксана Дмитрівна

• відвідали Урок – квест з фізики у 10 класі на тему:  «Рівняння стану ідеального газу. Газові закони. Розв’язування задач» , який підготувала Когут Мирослава Миколаївна – директор Ракошинської ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель вищої категорії, старший вчитель

Урок – подорож з фізики у 7 – А класі «Закони Архімеда. Плавання тіл. Розв’язування задач», який підготувала -  Славська Оксана Юріївна – вчитель вищої категорії

• та переглянули гру - шоу На ВЕЛИКІЙ ПОВІТРЯНІЙ КУЛІ, яку підготували та провели ЗДВР Лендєл Н.В. та вчитель інформатики та фізики нашої школи - Лях М.В. , а   у поєдинок вступили дві команди: команда «Енержайзери» та команда «Круті фізики». Учасники команд мали змогу позмагатись у дотепності, кмітливості, прорекламувати фізичні явища та процеси, у вигляді пантоміми зобразити фізичні прилади. Справжнім випробуванням для учасників гри став конкурс «Бліц-турнір» та «Фізики не люблять лірики».Учні вчились працювати у команді, підтримували один одного. Несподіванкою став візит самого Ньютона, де ВІН запропонував ввести у шкільний курс фізики розділ «Хвильова емоційна механіка». Крім того, учні на практиці довели, що людське щастя неможливе без фізики.У ході гри на учнів чекала релаксаційна хвилинка, де вони могли спостерігати за тим, як молодий сільський фізик підбирав собі дружину за оголошенням у соціальних мережах. Феєричним шоу із запуском гелевих кульок закінчився поєдинок команд. Звичайно, перемогла, як і годиться, ДРУЖБА!!! Учні констатували той факт, що за короткий шоу-час їх неабияк об'єднала дружба. На веселій музичній нотці та побажаннями дружби, любові і миру завершилась гра. Шквал позитивних учнівських емоцій та море прекрасного настрою - таким видався фінал гри-шоу. А саме це є прекрасною нагородою для педагогів.

• Також цікавою та пізнавальною видалася зустріч з представником фізичного факультету УжНУ,  директором центру до університетської підготовки УжНУ, доктором фізико-математичних наук, професором Ужгородського національного університету, заслуженим діячем науки і техніки України, академіком Академії наук вищої школи України - Міцою Володимиром Михайловичем.

Категорія: Події | Переглядів: 205 | Додав: Nikolay_Lexx | Рейтинг: 0.0/0