28 березня на базі нашої школи пройшло засідання "Школи педагогічної майстерності", секція вителів фізики. Методичний супровід семінару здійснила методист управління освіти Мукачівської РДА - Тулюк О.І.

У ході семінару учасники мали змогу підвищити власну професійну компетентншсть, обмінятися досвідом роботи з колегами, відшукати найефективніші прийоми і методи, що забезпечують високу активність учнів в навчанні, їх самостійність в пізнавальній діяльності, є засобом розвитку пізнавальних здібностей дітей.

Педагоги  ознайомилися з досвідом роботи «Школа розвитку життєво компетентної особистості », який презентувала заступник дире ... Читати далі

Категорія: Події | Переглядів: 204 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 28.03.2017 | Коментарі (0)