28 квітня 2017 року, на базі Визницької ЗОШ І-ІІІ ст., пройшов районний етап конкурсу Найерудованіший четвертокласник-2017. Переможницею даного конкурсу стала учениця 4-А нашої школи - Кармазин Олександра.

Дівчинка надзвичайно талановита, здібна. Проявляє глибокі знання із усіх дисциплін.Учениця ерудована, а понад усе натура креативна.
Учениця бере активну участь у всіх позашкільних заходах, є активною учасницею мовно - літературних конкурсів. Кармазин Олександра є гордістю нашої школи. Великі надії покладають на неї рідні, та й не дивно, бо, сподіваємося, з дівчинки виросте справжня донька України.
Надіємось, що ще не одну перемогу принесе Сашка нашій школі, району, обла ... Читати далі

Категорія: Вітання | Переглядів: 203 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 17.05.2017 | Коментарі (0)