Ми , ТОБІ БУКВАРИКУ, дякуємо дуже!!! Висловлювали вдячність своїй першій книзі учні 1-А класу. А учні 1- Б намагались завдяки своїм знанням та умінням визволити БУКВАРИК, якого було захоплено у полон. На щастя УСІМ присутнім вдалося визволити БУКВАРИК і всі веселі та задоволені першачки попрощались з улюбленою книжкою !!!

Категорія: Події | Переглядів: 169 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 28.05.2017 | Коментарі (0)

Вітання, побажання, вручення нагород, візит сороканіжок - шкільних років, викрадення ШКІЛЬНОГО ДЗВОНИКА, пригоди казкових СМУРФИКІВ, шкільний вальс, дуга чарівної веселки та подарунки від голови адміністрації - всі ці події відбувались на шкільному подвір'ї під час урочистої лінійки з нагоди свята ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА. Всіх учнів, особливо випускників, педагогів, батьків вітаємо зі святом ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА. Миру, добра і злагоди ВСІМ

Категорія: Свята | Переглядів: 190 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 28.05.2017 | Коментарі (0)