Тиждень фізичної культури та спорту, який у цьому навчальному році проходив у межах кожного окремо взятого класу.

Не секрет, що спорт дуже корисний і не тільки для дорослих, а і для дітей. Дехто може сказати, що займатись спортом дітям не потрібно, адже вони ведуть дуже активний спосіб життя.

Проте , спорт допомагає дитині не тільки стати здоровішою та зміцнити імунітет, але й набратись впевненості, вольових якостей, навчитись дисципліні та взаємодії з однолітками. Займаючись спортом, дитина розширює свій кругозір, самовдосконалюється, формує корисні риси своєї індивідуальності, що в майбутньому допоможе здобути їй певних висот.

Заняття спортом покращують емоційний стан дитини. Спорт допомагає від психологічної перевтоми, покращує емоційни ... Читати далі

Категорія: Олімпіади/ Конкурси/ Змагання | Переглядів: 178 | Додав: Nikolay_Lexx | Дата: 12.09.2020 | Коментарі (0)